Dlaczego warto ze mną współpracować?

Mógłbym powiedzieć o sobie, że jestem doświadczonym fotografem z bogatym portfolio. Mógłbym, ale wolę mówić, że podczas pracy staję się integralną częścią każdego projektu, który ma za zadanie stworzyć zaufanie, zainteresować i porwać odbiorców do Świata, który pragnę mu pokazać. Zaangażowanie odbiorców, to jeden z najtrudniejszych elementów mojej pracy, ponieważ muszę zrozumieć Twoją markę, jej przekaz i oferowaną wartość dla potencjalnego klienta, aby następnie przekazać mu, w jaki sposób to, co widzi na ekranie lub billboardzie, ułatwi mu życie, wprowadzi pozytywne zmiany lub przyniesie mu korzyść. To podstawowe potrzeby odbiorców, które fotografia reklamowa i produktowa musi zaspokoić.
Fotografia reklamowa i produktowa, opiera się na zaangażowaniu całego zespołu specjalistów, asystentów oraz modeli i modelek, ale również na organizacji idealnej scenerii i stworzeniu perfekcyjnej scenografii lub wyborze odpowiedniego miejsca, w którym przedstawimy Twoją historię. Jednak czym byłby plan zdjęciowy bez odpowiedniego sprzętu?
Dlatego oferuję Ci kompleksową usługę, dzięki której zbudujemy unikalną wartość dla odbiorców. Całe zaangażowanie w projekt oraz jego organizację, biorę na siebie. Ty nie musisz się o nic martwić. Zaplanuję wszystko i zaproszę Cię na gotowy plan zdjęciowy, na którym stworzymy Twój projekt. Jednak to nie wszystko!
Wiem dobrze, jak mozolnym i czasochłonnym procesem, jest wybór odpowiednich kandydatów, którzy będą reprezentowali swoją twarzą, Twoją markę. Wybór musi być idealny, a osoba dopasowana w taki sposób, aby stanowiła istotę przekazu Twojej firmy, dlatego zaprezentuję Ci wyłącznie osoby unikalne, które staną się integralną częścią całego projektu. Człowiek staje się kluczowym elementem sesji zdjęciowej, podczas której wpływa na jej wygląd i styl. Staje się filarem, który wpływa na emocje odbiorców, pozwala im zrozumieć przekaz marki i sprawia, że chętniej się z nią utożsamiają oraz kupują nie tylko Twoje produkty, ale również styl życia, który kreujemy w reklamie.

Jak wygląda współpraca ze mną?

Na początku chciałbym poznać Twoje oczekiwania, które będą towarzyszyły nam podczas tworzenia projektu. Wtedy będziemy mogli przygotować wstępną koncepcję i wygląd Twojej reklamy, a gdy już ustalimy, w jaki sposób miałaby wyglądać, rozpoczynamy location scouting, czyli wybór idealnej lokalizacji, w której stworzymy Twoje dzieło. Świetna lokalizacja wymaga również oprawy, dlatego zorganizuję casting, podczas którego dopasuję do koncepcji kilku kandydatów i przedstawię ich Tobie, abyś mógł wybrać tego jedynego, który będzie reprezentował Twoją markę.
Kolejnym etapem będzie praca na produkcji. Tutaj stworzymy mood boardy do Twojej koncepcji reklamy, aby oddać jej klimat i wybrać najlepsze możliwe ujęcia. Gdy już określimy ramowy plan działań, rozpoczynamy realizację. I tutaj rozpoczyna się magia! Tworzymy charakteryzację oraz kostiumy. Budujemy pełnowymiarową scenografię, dzięki której cała sesja będzie perłą w koronie. Gdy już wszystko będzie przygotowane perfekcyjnie, rozpoczynamy sesję zdjęciową w studio, a następnie w przygotowanej lokacji.
Chcesz mieć zawsze idealne ujęcie? Będziesz widział, jak wygląda każde zdjęcie, aby w czasie teraźniejszym ocenić i przekazać mi swoje uwagi. Przecież cała sesja musi być perfekcyjna i spełniać Twoje wymagania.
I mamy to! Gdy już sesja będzie zakończona i zatwierdzona przez Ciebie, rozpoczynam obróbkę graficzną każdego, wybranego zdjęcia, zapewniając wieloformatowość materiałów, a więc otrzymasz ode mnie zdjęcia w dowolnym rozmiarze i wymiarze.
Gwarantuję Ci pakiet wybranych materiałów, jeśli będziesz potrzebował użyć ich w różnych kanałach komunikacji ze swoimi klientami takimi, jak social media, strona WWW, reklamy w czasopismach, ulotki, banery, oraz plakaty. Wykorzystaj je jak tylko potrzebujesz, a ja dostarczę Ci odpowiedni format.

Co zapewniam w trakcie realizacji projektu?

Przede wszystkim dobrą atmosferę i profesjonalną obsługę, ale również bardzo dobre jedzenie podczas całego dnia na planie. Każdy z nas jest człowiekiem i jeść musi, więc możesz liczyć na to, że zadbam o Ciebie i spokojnie będziemy mogli realizować założone cele.
Ze swojej strony oferuję również obsługę licencji wynajętych lokacji oraz modeli. Dla Ciebie liczy się jedynie efekt końcowy i dobra współpraca z moim aparatem. Niczym więcej nie musisz się nigdy przejmować.
Kiedy umówić Cię na profesjonalną sesję reklamową?

Szukasz celnych odpowiedzi na swoje pytania?

Bardzo dobrze, że tutaj jesteś! Zapraszam Cię do działu FAQ.
Znajdziesz w nim najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi.

Czy działam w czasie pandemii?

Tak, ale z pewnymi restrykcjami. W obecnej sytuacji bezpieczeństwo moich klientów jest dla mnie najważniejsze. Fotografuję stosując się do wszelkich norm i zaleceń związanych z bezpieczeństwem. Działam również zdalnie w kwestiach fotografii reklamowej oraz produktowej.

Jaki jest czas realizacji sesji zdjęciowej?

Czas realizacji dopasowuje do potrzeb klienta i ogólne ramy czasowe ustalane są jeszcze przed rozpoczęciem współpracy. W zależności od potrzeb, zdjęcia mogą zostać dostarczone nawet tego samego dnia np. na potrzeby działań marketingowych.

Jaki jest koszt wykonania fotografii?

Ze względu na duża różnorodność kosztów produkcyjnych, oraz skali projektów nad którymi pracuję, każdy projekt wyceniany jest osobno. Zawsze staram się sprostać potrzebom klienta, zarówno tym estetycznym jak i finansowym proponując rozwiązania dopasowane do projektu.

Czy mogę prosić o widełki cenowe zamiast dokładnej wyceny?

Rozumiem, że czasami trzeba działać szybko, dlatego dla klientów agencyjnych oferuję również możliwość ekspresowej konsultacji budżetowej projektów, celem ustalenia ogólnej ich rentowności.

Jaki jest czas postprodukcji?

Czas postprodukcji zależy od ilości pracy jaka jest wymagana, aby osiągnąć zamierzony efekt. Zazwyczaj jest to około 3-7 dni dla zdjęć wymagających podstawowej obróbki, 7-14 dni dla zdjęć wymagających zastosowania bardziej wyrafinowanych technik graficznych.

Jak wyglądają terminy w przypadku większych projektów?

Większe projekty zawsze staram się rozbijać na transze, dzięki temu klient szybciej dostaje przygotowane materiały.

Masz więcej pytań?

Napisz do mnie, chętnie na nie odpowiem.