Wyróżnione fotografie

Wyróżnione fotografie

Ulubione fotografie z wybranych projektów z udziałem celebrytów i osób ze świata biznesu, znanych brandów i lubianych marek, bez których nie wyobrażamy sobie codzienności. Zobacz, z kim miałem przyjemność pracować. Jestem pewien, że te sesje Cię zaskoczą. Zresztą sam sprawdź!
Fotografia wizerunkowa

Fotografia wizerunkowa

Znasz powiedzenie: "jak Cię widzą, tak Cię piszą?". Z pewnością. Idealny wizerunek, gwarantuje sukces i powodzenie w interesach, ponieważ najważniejsze jest pierwsze wrażenie i uczucia, jakie mu towarzyszą. Jeśli potrafisz sprzedać swój wizerunek, sprzedasz wszystko, a ja Ci w tym pomogę.
Fotografia reklamowa

Fotografia reklamowa

Sztuka przekazu reklamy, w połączeniu z profesjonalną fotografią, stanowi dla mnie idealny model uchwycenia momentów, które zmieniają postrzeganie marki przez odbiorców. Najważniejsze dla mnie, jest osiągnięcie efektu, dzięki któremu reklamowa sesja fotograficzna, zbuduje komunikację i więź z odbiorcą oraz sprawi, że nie będzie jedynie biernym obserwatorem reklamy podczas wieczornego filmu, ale również świadomym klientem, chętnym do zakupu.
Fotografia produktowa

Fotografia produktowa

Wyzwalam z kształtów i rozmiarów, niepowtarzalne formy reklamy. Często współczesnej, a czasem w dobrym, starym stylu, aby dopasować jej styl do panujących trendów lub wykreować całkiem nowy wzór. Pozwalam klientom utożsamiać się z wyjątkowymi produktami każdego dnia. Niech Twoja marka rozkwitnie językiem pragnień i wyzwoli wyobraźnię. Każdy kadr, to przemyślane pociągnięcie pędzlem na płótnie oczekiwań Twoich klientów. Pozwól im zaspokoić apetyt. Niech nasycą oczy. A ja pomogę Ci uchwycić ten idealny moment.