Fotografia jest dla mnie celem w życiu i formą ekspresji. Staram się pokazywać własny obraz rzeczywistości i tego, co mnie otacza dookoła. Jednak nie żyję wyłącznie fotografią. Zrealizowałem również kilka autorskich projektów, które pragnę rozwijać i tworzyć z pasją. W tym również programować i tworzyć własne projekty aplikacji. Sprawdź poniżej, czym się pasjonuję.

I Love Marketing

Interaktywne zdjęcie grupowe stworzone na potrzeby I Love Marketing przedstawia prelegentów konfrencji. Ze względu na pandemię i panujące obostrzenia, wykonanie tradycyjnego zdjęcia grupowego było niemożliwe. Zdecydowaliśmy się na połączenie fotografii z grafiką 3D, aby zrealizować interaktywny plakat wielkoformatowy przedstawiający uczestników konferencji w jednym miejscu.

Flying Carpet Studio

Wraz z bliskimi mi osobami, współtworzę studio produkcyjne w sercu Wrocławia. W żyłach każdego z nas płynie ta sama pasja - zamiłowanie do sztuk wizualnych. Przygotowujemy i realizujemy profesjonalne projekty, dopasowane całkowicie do potrzeb naszych klientów. Oferujemy kompleksową realizację sesji fotograficznych oraz filmów reklamowych dla potrzeb agencji, oraz klientów indywidualnych. Niezależnie od celu i wielkości przedsięwzięcia, realizujemy dowolne projekty, niezależnie od tego, czy prowadzisz dużą agencję, czy jesteś właścicielem małej firmy, która potrzebuje profesjonalnej reklamy. Zajmiemy się realizację filmu reklamowego, dopasowanego idealnie do Twoich potrzeb, oraz posiadanego budżetu.

Quit Heroes

Moja autorska aplikacja, którą opracowałem dla osób pragnących rzucić palenie. Quit Heroes, jest zbudowana w taki sposób, aby rzucenie palenia, było przyjemne i niosło ze sobą dodatkową wartość. Zbudowałem system, który dzięki grywalizacji i wzajemnym wspieraniu się użytkowników, pozwala każdemu rzucić palenie i dodatkowo dołączyć do społeczności, która odniosła sukces w walce z nałogiem. Aplikacja dostępna jest do pobrania w Google Play i wkrótce również w App Store.

Generator Pomysłów

Każdemu zdarza się czasami mieć chwilową blokadę kreatywną. Generator Pomysłów stworzyłem z myślą właśnie o takich sytuacjach. Osobiście korzystam z niego jako narzędzia do "gimnastyki kreatywnej", źródła nietypowych inspiracji na sesje fotograficzne i na potrzeby tworzenia bazy pomysłów. Świetnie sprawdza się również, kiedy brakuje świeżego spojrzenia na dany temat. Mam nadzieję, że i Tobie się przyda.

Biznes Boxing Polska

To największa organizacja Boksu Białych Kołnierzyków w Polsce, podczas której miałem przyjemność zaoferować swóje usługi fotograficzne i zaangażowanie, aby wydobyć niezwykły potencjał tego wspaniałego wydarzenia! Inicjatywa powstała po to, aby pomagać ludziom i charytatywnie wspierać najbardziej potrzebujących. Jestem dumny z faktu, że ten wspaniały pomysł przyniósł już ponad 700 tysięcy złotych, zebranych dla organizacji, które pomagają ludziom, a ja i mój aparat, możemy uczestniczyć aktywnie w niesieniu pomocy ludziom, którzy najbardziej tego potrzebują. Dlaczego ta inicjatywa, jest tak wyjątkowa? Nie tylko dlatego, że zbieramy pieniądze na cele charytatywne, ale dla nas nie jest istotne, czy jesteś księdzem, Prezydentem Miasta czy małym przedsiębiorcą, który rozwija swój biznes od zera. Wszyscy jesteśmy równi i wspólnie walczymy o najwyższe cele - o ludzi i dla ludzi!