Zdjęcia czasu

Ruch i czas wpływają na nas nieustannie. Każdego dnia jesteśmy nasyceni jego obecnością. Każda godzina, minuta i sekunda, zostaje jednak utracona bezpowrotnie. Bez względu na to, czy wykorzystamy ją atrakcyjnie, czy zatrzymamy się w miejscu i nic nie zrobimy. Uważam jednak, że każda sfera aktywności człowieka, jest unikalna i wyjątkowa. Zwykły spacer czy jazda na rowerze mogą skrywać swoją wyjątkową naturę. Pragnę ukazać piękno i artyzm, który kryje się w każdym momencie naszego życia.

Neonowe miasto

Mrok jest przerażający tylko wtedy, gdy sami pozwolimy mu wtargnąć do naszego Świata. Jednak każdy kształt, to inne spojrzenie na tę samą kamienicę, dom, urząd. Niczym wieczne Las Vegas, wyobrażam sobie nocną i monotonną architekturę mojego miasta. Obleczone w neony, monumentalne budowle, stają się gładsze, smukłe i rozrywkowe. Każdy kształt kolorowego neonu, podkreśla wyjątkowość architektonicznej sylwetki fotografowanego budynku. To moje miasto. Mój neonowy Wrocław!

Mroczny Wroclaw

Gdy spoglądam przez moje okno, widząc moje miasto ukryte w mroku, sięgam po obiektyw i zakładam ulubione buty. Robię ostatni łyk wieczornej herbaty i zamykam za sobą drzwi mojego mieszkania. Wchodzę w cień i przechodzę pośród miejskich kamienic i ciemnych zaułków, spoglądając na spokojnie wyłaniające się światła wśród spowitych nocą domostw mieszkańców Wrocławia. Postępuję dalej, aby uchwycić ten jeden moment, gdy spojrzę w górę, a cień ustąpi pokornie, odkrywając świetliste perspektywy architektoniczne, które mogę uwiecznić w obiektywie. To mój czas! Celuję wtedy i wyszukuję idealne kształty architektoniczne.